NordicHaven Apartments, Bydgoszcz
Copyright © Nordic Haven Apartments, Bydgoszcz
Przyjazd
Wyjazd

Regulamin

 1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Nordic Haven Apartments, ul. Grottgera 4, Bydgoszcz.
 2. Opłata za pobyt pobierana jest z góry, najpóźniej w dniu przyjazdu.
 3. W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w hotelu w trakcie trwania doby, nie jest zwracana opłata za pobyt w danym dniu.
 4. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.
 5. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 do godz. 11:00.
 6. Gość jest zobowiązany do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 7.00).
 7. Organizowanie imprez towarzyskich w Apartamencie jest zabronione. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów, Nordic Haven Apartments pobierze karę w wysokości 1500 zł.
 8. Obowiązuje całkowity zakaz palenia w apartamentach oraz wprowadzania zwierząt. Za złamanie zakazu Nordic Haven Apartments pobierze karę w wysokości 300 zł.
 9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia Apartamentu w szczególnosci też zabrania sie używania materiałów pirotechnicznych w Apartamencie i pomieszczeniach do niego przynależnych jak balkon ect. 
 10. O wszelkich usterkach powstałych w Apartamencie, w czasie pobytu, Gość powinien niezwłocznie poinformować pracownika Nordic Haven Apartments.
 11. Za szkody powstałe w mieniu Apartamentu (w tym trwałe zabrudzenia i uszkodzenia elementów wyposażenia, bądź też za ich zaginięcie) w wyniku niewłaściwego użytkowania obiektu, odpowiedzialność zarówno finansową jak i cywilną ponosi Gość.
 12. Za zamówioną przez Gościa w trakcie pobytu usługę sprzątania Apartamentu pobierana jest opłata dodatkowa w wysokości 99 zł.
 13. W przypadku zgubienia kluczy od Apartamentu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 300 zł.
 14. W przypadku zgubienia karty do garażu Gość jest zobowiązany do uiszczenia opłaty w wysokości 300 zł.
 15. Liczba osób przebywająca w Apartamencie jest ograniczona do liczby zgłoszonej w procesie rezerwacji.
 16. W przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności Nordic Haven Apartments zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego apartamentu na inny o takiej samej klasie lub wyższej, a w przypadku braku wolnego apartamentu do anulowania rezerwacji.
 17. Nordic Haven Apartments nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w Apartamencie.
 18. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunku oraz umieszczenia danych Gościa w bazie danych hotelu zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997r. poz. 883 z późn. zm.). Gość ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania.
 19. Zabrania się publikowania bez zgody firmy Nordic Haven Apartments zdjęć oraz innych materiałów multimedialnych, na których można zidentyfikować Apartament lub jego część. Zabrania się przeprowadzania sesji zdjęciowych, kręcenia filmów wewnątrz Apartamentów. W szczególności zakaz dotyczy materiałów mających charakter nieobyczajny, które mogą naruszyć dobre imię Nordic Haven Apartments.
 20. Wszelkie płatności dotyczące rezerwacji obiektów obsługiwane są za pomocą Krajowego Integratora Płatności S.A., ul. Św. Marcin 73/6, 61-808 Poznań, NIP: 7773061579, REGON: 300878437, KRS: 0000412357. Użytkownik zarejestrowany bądź firma przed zamówieniem jakiejkolwiek usługi opisanej w Cenniku, zobowiązani są do zapoznania się z regulaminami oraz informacjami Integratora Płatności S.A. znajdującymi się pod linkiem https://tpay.com/regulaminy-i-umowy.
 21. Właściciel serwisu nie pobiera żadnych dodatkowych opłat oraz prowizji za transakcje dokonywane za pomocą płatności opisanych w pkt. 21 powyżej.
 22. W razie rezygnacji z dokonanej i opłaconej rezerwacji, opłata nie podlega zwrotowi.
 23. Regulamin Nordic Haven Apartments jest dostępny na stronie www.nordichaven.com oraz na drzwiach wejściowych każdego z apartamentów.

Apartamenty

Sonata
od 598 /noc
od 598 /noc

Piękny Apartament położony na 6, piętrze wieżowca z którego rozpościera się widok na patio od strony zachodniej. Z apartamentu podziwiać ...

Szczegóły apartamentu

Sonata

 • Metraż: 36m2
 • Maks. osób: 4
Hafner
od 698 /noc
od 698 /noc

Stylowy apartament o powierzchni 45m2 znajdujący się na 5.piętrze wieżowca. Ten przestronny apartament z wygodną częścią dzienną, rozbudowanym ...

Szczegóły apartamentu

Hafner

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
Glamour
od 748 /noc
od 748 /noc

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się na 6 piętrze. Niezależna sypialnia z wygodnym, dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły apartamentu

Glamour

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
The View

Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 56 m2, dwupokojowy z klimatyzacją, składający się z gustownie urządzonego otwartego salonu wraz z ...

Szczegóły apartamentu

The View

 • Metraż: 56m2
 • Maks. osób: 4
Marina

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się na 13 piętrze. Niezależna sypialnia z wygodnym, dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły apartamentu

Marina

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
Barka

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się na 12 piętrze. Niezależna sypialnia z wygodnym, dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły apartamentu

Barka

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
Wenecja
od 698 /noc
od 698 /noc

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się na 6 piętrze. Niezależna sypialnia z wygodnym, dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły apartamentu

Wenecja

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
Red and White
od 698 /noc
od 698 /noc

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 45 m2 znajdujący się X piętrze. Niezależna sypialnia z wygodnym, dwuosobowym łóżkiem.

Szczegóły apartamentu

Red and White

 • Metraż: 45m2
 • Maks. osób: 4
Family Suite

Komfortowy i luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 88 m2 znajdujący się na 4 piętrze. Niezależne 3 sypialnie z wygodnymi, dwuosobowymi łóżkami.

Szczegóły apartamentu

Family Suite

 • Metraż: 88m2
 • Maks. osób: 6
Pokaż wszystkie

Gdańska 123
85-022 Bydgoszcz, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij